Criolift – lifting zimnem bez skalpela
Liposukcja Body Jet
Dermatologia w rClinic

Medycyna estetyczna warszawa, chirurgia plastyczna, zabiegi kosmetyczne

Witamy w rClinic – klinice z Warszawy stworzonej przez wybitnych lekarzy specjalistów i wykwalifikowanych kosmetologów. Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna, dermatologia oraz dietetyka. Oferujemy również zabiegi z zakresu laryngologii, laseroterapii, modelowania sylwetki, kosmetologii, botoxu, a także chirurgii plastycznej. Dążymy do stałego poszerzania oferty i osiągnięcia najwyższego poziomu usług. W naszej klinice wykorzystujemy innowacyjne techniki modelowania twarzy i ciała, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać naturalny efekt odmłodzenia, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnych cech pacjenta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Dbałość o piękno nie jest bowiem domeną wyłącznie jednej płci. Dzięki nam poczują się Państwo o wiele lepiej we własnym ciele. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji. Witamy w rClinic – klinice z Warszawy stworzonej przez wybitnych lekarzy specjalistów i wykwalifikowanych kosmetologów. Naszą specjalnością jest medycyna estetyczna, dermatologia oraz dietetyka. Oferujemy również zabiegi z zakresu laryngologii, laseroterapii, modelowania sylwetki, kosmetologii, botoxu, a także chirurgii plastycznej. Dążymy do stałego poszerzania oferty i osiągnięcia najwyższego poziomu usług. W naszej klinice wykorzystujemy innowacyjne techniki modelowania twarzy i ciała, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać naturalny efekt odmłodzenia, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnych cech pacjenta. Nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Dbałość o piękno nie jest bowiem domeną wyłącznie jednej płci. Dzięki nam poczują się Państwo o wiele lepiej we własnym ciele. Zachęcamy do skorzystania z naszej propozycji.

Botox

Toksyna botulinowa, czyli botox, to naturalna toksyna odpowiedzialna za zatrzymanie acetylocholiny, będącej neuroprzekaźnikiem przekazującym impulsy pomiędzy nerwami a mięśniami. Dzięki jej wstrzykiwaniu w określone części twarzy i ciała, możliwe jest uzyskanie naprężonej, zdrowo wyglądającej skóry.Toksyna botulinowa, czyli botox, to naturalna toksyna odpowiedzialna za zatrzymanie acetylocholiny, będącej neuroprzekaźnikiem przekazującym impulsy pomiędzy nerwami a mięśniami. Dzięki jej wstrzykiwaniu w określone części twarzy i ciała, możliwe jest uzyskanie naprężonej, zdrowo wyglądającej skóry.

Liposukcja

Profesjonalna i skuteczna liposukcja z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Body Jet Evo. Pozbycie się nadmiernej warstwy tłuszczu może być naprawdę szybkie i proste. Zabieg jest krótki i bezbolesny, a rekonwalescencja pacjenta trwa zaledwie kilka dni.Profesjonalna i skuteczna liposukcja z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Body Jet Evo. Pozbycie się nadmiernej warstwy tłuszczu może być naprawdę szybkie i proste. Zabieg jest krótki i bezbolesny, a rekonwalescencja pacjenta trwa zaledwie kilka dni.

Dermatolog

Jeśli szukają Państwo dobrego dermatologa w Warszawie, warto skorzystać z naszej oferty. W naszej klinice możliwe będzie zlikwidowanie niedoskonałości skóry twarzy i ciała, złagodzenie blizn, wyrównanie koloru czy skuteczna walka z często występującymi chorobami dermatologicznymi, takimi jak trądzik, łuszczyca czy grzybica.Jeśli szukają Państwo dobrego dermatologa w Warszawie, warto skorzystać z naszej oferty. W naszej klinice możliwe będzie zlikwidowanie niedoskonałości skóry twarzy i ciała, złagodzenie blizn, wyrównanie koloru czy skuteczna walka z często występującymi chorobami dermatologicznymi, takimi jak trądzik, łuszczyca czy grzybica.

Modelowanie sylwetki

W naszej ofercie znajduje się skuteczne modelowanie sylwetki z wykorzystaniem czterech innowacyjnych metod: Icoone, RF Lifting, Body Jet Evo i Fala Uderzeniowa. To perfekcyjne narzędzia w walce z cellulitem i różnego rodzaju obrzękami skóry. Możesz osiągnąć jędrną i smukłą sylwetkę już dziś. Zapraszamy do rClinic w Warszawie.W naszej ofercie znajduje się skuteczne modelowanie sylwetki z wykorzystaniem czterech innowacyjnych metod: Icoone, RF Lifting, Body Jet Evo i Fala Uderzeniowa. To perfekcyjne narzędzia w walce z cellulitem i różnego rodzaju obrzękami skóry. Możesz osiągnąć jędrną i smukłą sylwetkę już dziś. Zapraszamy do rClinic w Warszawie.

Powiększanie ust

Krótkotrwały i niewiarygodnie efektywny zabieg powiększania ust to jeden z tych elementów medycyny estetycznej, który w ostatnim czasie zdobył ogromną popularność. Dzięki skorzystaniu z tej metody możliwe jest pozbycie się zmarszczek i zyskanie o wiele młodszego wyglądu twarzy. Efekty utrzymują się nawet przez rok.Krótkotrwały i niewiarygodnie efektywny zabieg powiększania ust to jeden z tych elementów medycyny estetycznej, który w ostatnim czasie zdobył ogromną popularność. Dzięki skorzystaniu z tej metody możliwe jest pozbycie się zmarszczek i zyskanie o wiele młodszego wyglądu twarzy. Efekty utrzymują się nawet przez rok.